Káva

2 položek celkem
Káva 20 g - 3 v 1 - sáček
1 Kč

Specifikace tisku: flexotisk do 5 barev v PantoneMinimální odběr: 3 000 ks Příchuť: Instantní káva se smetanou a cukrem Druh balení: flow pack - sáček Země původu: Česká...

Kód: 319
Smetánka do kávy 10 g
1 Kč

Specifikace tisku: UV tisk CMYKMinimální odběr: 120 ks / kartonPříchuť: trvanlivá smetana 10% tuku Druh balení: plastový kelímek Země původu: Česká republika Termín dodání: 1 -...

Kód: 331

kava_1_2018Reklamní káva, kávu jsme schopni dodat v jednoporcovém balení jako směs 3 v 1, tedy kávu, cukr a sušenou smetanu. Tento obal tiskneme buď flexotiskem nebo digitálním tiskem. Jinak mletou nebo zrnkovou kávu balíme po gramáži 50 nebo 100 g do průhledného celofánového sáčku a papírové krabičky s celoplošným digitálním tiskem.

Toto balení bývá často součástí dárkového balíčku s hrníčkem nebo čajem nebo dalšími doplňky. Nově dodáváme i BIO kávu mletou i zrnkovou, i bez kofeinu.

Tyto BIO produkty dodáváme v balení po 250 g v papírovém sáčku s potištěnou reklamní etiketou nebo v potištěné papírové krabičce nebo plechovce různých tvarů a velikostí.