Komprimáty, Strana 2

11 položek celkem
Komprimát cihlička 10 g v sáčku
1 Kč

Specifikace tisku: flexotisk do 5 barev v Pantone nebo digitální tisk CMYKMinimální odběr: 3 000 ks Příchuť: ovocný mixDruh balení: sáček  Země původu: Česká republika Termín...

Kód: 148
hroznový cukr 1,5 g balení flow pack
1 Kč

Hroznový cukr mentol 1,5 g balený v mini sáčku - flow pack Specifikace tisku: flexotisk do 5 barev v Pantone nebo digitální tisk CMYK Minimální odběr: 5 000 ks Příchuť:...

Kód: 741

komprimat_1_2018Reklamní komprimáty neboli lisovaný práškový cukr nabízíme v různých gramážích, příchutích a tvarech.  Nejprodávanějším výrobkem je klasická „štaflička“ 7,5 g s různými ovocnými příchutěmi, která je balená v papírovém přebalu s plnobarevným tiskem.

Dále nabízíme ruličky v gramáži 5,4 g, 7,2 g a 22 g s ovocnou nebo peppermintovou příchutí. Komprimát kolečko nebo čtvereček balíme po 1 ks do minisáčku – flowpacku. Obal na tyto výrobky potiskujeme flexotiskem nebo digitálním tiskem. Můžeme nabídnout i speciální tvar komprimátu na zakázku.

Komprimáty bývají také často náplní menších plechových krabiček. Jsou výborným výrobkem pro letní měsíce, protože vydrží i vysoké teploty.