Roksové lízátko – sladkost s kulatou plochou pro Vaši reklamu

Reklamní lízátko je skvělý dárek, který má zároveň dostatek reklamní plochy. Kulatý tvar lízátka lze využít nejrůznějšími způsoby, a díky kvalitnímu potisku na něm perfektně vynikne Vaše reklama.
My Vám jako jediní v České republice a jedni ze 6 na světě vyrobíme originální roksová lízátka, která jsou svým vzhledem opravdu jedinečná. Roksová hmota na lízátka je uvařena ve vakuu a poté ručně obarvena, ochucena a zpracována. Díky tomu můžeme vyrobit lízátko s unikátním vzorem dle Vašich specifických požadavků.
Lízátko se vzorem ve hmotě je buď zabaleno do průhledného celofánu nebo může mít obal s potiskem. Z roksové hmoty vyrábíme i lízátko kuli. Na zakázku Vám také můžeme zhotovit lité lízátko, které může mít libovolný tvar. Naše reklamní lízátka obsahují výhradně přírodní příchutě a přírodní barviva. Součástí nabídky jsou i oblíbená lízátka z hroznového cukru.

Roksové lízátko se vzorem ve hmotě

Ne každý se může pochlubit vlastním reklamním lízátkem, které má firemní logo přímo ve své hmotě. Díky unikátní technologii výroby roksové hmoty může mít reklamní lízátko až 8 znaků ve hmotě. S takovýmto reklamní lízátkem budete na konkurenčním trhu zaručeně originální!

Roksové lízátko 10 g se znaky

Roksové lízátko v obalu s potiskem

Vaše reklamní lízátko také může být zabaleno do celopotištěného neprůsvitného obalu. Na obalu se bude Vaše reklama skvěle vyjímat. Tisk na obal provádíme v případě 1 barvy pomocí flexotisku a v případě 2 a více barev využíváme digitální tisk.

Roksové lízátko 10 g s obalem

Roksové lízátko ve flow pack sáčku

Vaše reklamní lízátko také může být celé zabaleno v praktickém flow pack sáčku, jehož velká plocha nabízí dostatek prostoru pro potisk Vaší reklamou - vejde se na něj logo až o velikosti 70x40 mm. Flow pack sáček je vzduchotěsný, díky čemuž je toto balení velice hygienické a zajišťuje dlouhou trvanlivost lízátka.

Lízátko 8 - 10 g ve flow pack

Roksové lízátko s etiketou

Reklamní lízátko s kulatou etiketou dokáže zaujmout již z dálky. Na etiketu o průměru 3 cm Vám můžeme vytisknout firemní logo, nápis či obrázek digitálním tiskem CMYK. Roksová lízátka s etiketou jsou balena do průsvitném celofánu ve tvaru mašle.

Roksové lízátko 10 g s etiketou

Roksové lízátko v boxu

Reklamní lízátko také může být důmyslně ukryté v papírovém boxu tvaru krychle nebo pyramidy. Takto perfektně vynikne Vaše reklamní sdělení a pestrobarevné roksové lízátko uvnitř bude pro klienty skvělým překvapením.

Roksové lízátko 8 g v boxu