Lahodné sušenky pro Vaši originální kampaň

Vážení zákazníci, víte, že v našem sortimentu najdete i lahodné reklamní sušenky? Pokud byste měli zájem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vytvoříme reklamní sušenky dle Vašich představ.

Reklamní sušenka představuje originální a zároveň velice chutný způsob, jak prezentovat Vaši firmu. Malé reklamní sušenky se skvěle hodí do kaváren či restaurací. Větší balení reklamních sušenek zase může být perfektním dárkem pro obchodní partnery, klienty či zaměstnance.

Karamelový biskvit 5 g

Oblíbený karamelový biskvit je oblíbenou pochoutkou ke kávě. Pokud byste tedy chtěli mít ve své kavárně či firmě vlastní reklamní biskvity, my Vám je velice rádi dodáme. Každý biskvit je zabalen do vzduchotěsnéo sáčku, který zajišťuje jeho bezproblémové skladování. Na plochu sáčku o rozměru 37 x 93 mm Vám natiskneme Vaše firemní logo, nápis, slogan nebo třeba vzkaz.

Tutku sušenka 11 g

Hravé dvoubarevné Tutku sušenky velmi dobře vypadají a výtečně chutnají. Uvnitř každé sušenky je navíc čokoládový krém, který se rozplyne na jazyku. Aby dvoubarevná sušenka dobře vynikla, zabalíme Vám ji do průhledného sáčku, který lze potisknou firemním logem. Rozměr sáčku je 65 x 70 mm.

Sušenky v plechové krabičce

Skutečně elegantní způsob, jak darovat Vaše reklamní sušenky, představuje kovová krabička, do které se vejde až 20 kusů jednotlivě zabalených sušenek. Krabička má rozměry 197 x 128 x 40 mm a její povrch lze potisknout stylovým motivem, nápisem či firemním logem pomocí UV tisku.

Bio kávové sušenky s kokosem

V naší nabídce najdete i bio kávové sušenky s kokosem, které neobsahují žádný palmový olej. Svým zákazníkům tak můžete nabídnout opravdu kvalitní a zároveň chutný produkt. Sušenky jsou uzavřeny v sáčku s laší, kterou Vám opatříme digitálním potiskem CMYK. Výrobek má rozměr 200 x 95 mm.