Nabídněte své vlastní reklamní žvýkačky

Reklamní žvýkačky plní svoji propagační funkci stejně dobře jako reklamní bonbony. Pokud tedy chcete pro svoji firmu vyzkoušet něco jiného než bonbony, s reklamními žvýkačkami rozhodně nešlápnete vedle.

Žvýkačky milují děti, teenageři i dospělí. Velká část lidí má dokonce ve zvyku nosit nějaké ty žvýkačky stále u sebe. Mentolové žvýkačky perfektně osvěží dech po jídle nebo kouření, ovocné jsou zase jako stvořené pro ty, kteří mají chuť na něco sladkého. Reklamními žvýkačkami lze proto oslovit velice široký záběr lidí a můžete si být jisti, že Váš malý dárek velice rádi přijmou.

Reklamní žvýkačky se hodí pro rozdávání na veletrzích, do provozoven i na recepce. V kavárně můžete hosty žvýkačkou obdarovat po kávě či dezertu, v restauraci ji hosté ocení po vydatném jídle. V hotelu můžete žvýkačku jako milou pozornost položit na polštář svým ubytovaným klientům.

Reklamní žvýkačky v dóze

Praktická dóza plná žvýkaček je skvělý dárek, kterým potěšíte vždy. My Vám nabízíme malé i velké dózy naplněné žvýkačkami, které mohou mít mentolovou, peprmintovou nebo ovocnou příchuť. Do velké dózy se vejde až 40 kusů žvýkaček, do malé dózy se vejde 15 kusů žvýkaček. Přebal dózy Vám dle Vašich představ potiskneme digitálním tiskem CMYK.

Dózičky - žvýkačky, hroznový cukr

Plátková reklamní žvýkačka 4 g

Plátková žvýkačka patří mezi klasiku. Zavzpomínat na staré časy tak můžete Vy i Vaši klienti. Jednotlivě zabalené plátkové žvýkačky navíc vypadají opravdu stylově a perfektně se hodí pro rozdávání. Vzduchotěsný sáček nabízí reklamní plochu o rozměru 25 x 75 mm. Takovýto obdélníkový prostor lze velice dobře využít pro delší nápis, reklamní text či logo širšího tvaru.

Žvýkačka plátek 4 g

Polštářkové reklamní žvýkačky v sáčku

Žvýkačky balené po jednom nebo dvou kusech do vzduchotěsného sáčku se k nabízení a rozdávání hodí stejně dobře jako reklamní bonbony. Umístit je můžete do průhledné dózy nebo misky. Díky malým rozměrům se také skvěle hodí pro přikládání k účtenkám apod. Žvýkačky mohou mít ovocnou či mentolovou příchuť a jejich obal Vám potiskneme flexotiskem, v případě více barev digitálním tiskem.

Polštářek 1 ks v sáčku

Reklamní žvýkačky platíčkách

Elegantní platíčko žvýkaček v papírové manžetě vypadá opravdu reprezentativně. Na papírový přebal platíčka se navíc toho vejde opravdu hodně. Můžete si zde nechat umístit název Vaší firmy, logo i Vaše internetové stránky či adresu firmy. Platíčka se žvýkačkami nabízíme hned v několika rozměrech. K dispozici máme platíčka s 5, 6 nebo 12 kusy žvýkaček.

Žvýkačky platíčko 12 ks

Reklamní žvýkačky v liště s etiketou

Barevné kulaté žvýkačky v liště jsou oblíbené zejména u dětí. Jsou proto jako stvořené na nejrůznější dětské akce. Na lištu se vejde až 16 kulatých žvýkaček s mixem barev a ovocných příchutí. Lišta je opatřena samolepkou o rozměru 350 x 20 mm, kterou lze využít jako reklamní plochu. Nejčastěji se zde umísťuje opakující se název akce či firmy s logem.

Žvýkačky v liště 43 g - s etiketou