Valentýnské reklamní cukrovinky

Den svatého Valentýna se blíží. Pro ty, kteří by chtěli u příležitosti tohoto svátku potěšit své blízké, přátele či dobré klienty nápaditým dárkem, máme v naší nabídce připravené speciální reklamní cukrovinky ve tvaru srdce.

Krabička ve tvaru srdce s potiskem

Zajisté nám dáte za pravdu, že nic nepotěší tak, jako dárek vyrobený na míru. Právě proto Vám nabízíme možnost obdarovat Vaší drahou polovičku osobitou krabičkou ve tvaru srdce, která může být potisknuta romantickým motivem nebo třeba Vaší společnou fotkou. Kovovou krabičku Vám naplníme lahodnými čokoládkami nebo třeba sladkými bonbony.

Kovová krabička velké srdce

Bonboniéra s čokoládovými srdíčky

Čokoláda bezesporu patří mezi nejtradičnější valentýnské dárky. Naším tipem je proto například bonboniéra s čokoládovými srdíčky z hořké nebo mléčné čokolády. Tato bonboniéra má podobu obdélníkové krabičky, která může být zhotovena ve zlatém či stříbrném provedení. Povrch krabičky lze také potisknout pomocí digitálního tisku CMYK.

Bonboniéra 50 g

Reklamní bonbony ve tvaru srdce

I Vaše reklamní bonbony se mohou nést v duchu únorového svátku zamilovaných. Součástí našeho sortimentu jsou totiž také hravé reklamní bonbony ve tvaru srdce s vynikající jahodovou příchutí. Srdíčkové bonbony balíme do vzduchotěsného minisáčku, který nabízí dostatek plochy pro potisk Vaší reklamou.

Bonbon srdíčko 3 g