Vánoční reklamní bonbony – sladký dárek, který zaujme

I reklamní bonbon se může stát skvělým vánočním dárkem, který dokáže potěšit a zároveň zajistit originální prezentaci Vaší firmy. V naší aktuální nabídce nyní najdete reklamní bonbony ve stylových vánočních obalech, které můžete darovat buďto v průhledném celofánovém kornoutu nebo v luxusní plechové krabičce.

Kornout ovocných roksových bonbonů

Kornout z celofánu obsahuje 200 g ovocných roksových bonbonů, které jsou zabaleny do barevných vánočních obalů. Vybrat si můžete z varianty zlatá, modrá, zelená nebo červená. Kornout je ozdoben mašličkou a komplimentkou, kterou si u nás můžete nechat potisknout vánočním motivem či přáním.

Kornout ovocných roksových bonbonů

Plechová krabička s náplní vánočních bonbonů

Luxusní kovová krabička ve stříbrném provedení s matným povrchem v sobě ukrývá 140 g ovocných reklamních bonbonů. Víko krabičky je potisknuto vánočním motivem do jehož volné části lze pomocí UV tisku dotisknout Vaše firemní logo. Plechová krabička s bonbony má rozměry 20 x 156 x 35 mm.

Plechová krabička s náplní vánočních bonbonů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení