Kočičí jazýčky z mléčné čokolády ve vánočním balení

Buďte letos styloví a darujte sladkost, která je retro. Žádaný retro styl se totiž vrací i v oblasti cukrovinek. Tento rok jsou proto například velmi oblíbené kočičí jazýčky, které mnozí z nás rádi mlsali v dětství.

My jsme pro Vás letos připravili jazýčky z mléčné čokolády v reprezentativním vánočním balení, které nabízíme ihned k odběru.

Retro jazýčky jsou vyskládány v plastovém blistru a uzavřeny v obdélníkové papírové krabičce, která je opatřena vánoční grafikou. Pokud byste chtěli krabičku doplnit Vaším firemním logem, je možné jej dotisknout do volné části vánočního motivu, a to bez příplatku. Rozměry papírové krabičky jsou 240 x 105 x 10 mm.

Naše reklamní kočičí jazýčky jsou vyrobeny z delikátní čokolády a jejich chuť je věrná té původní. Díky tomuto chuťovému zážitku se snadno přenesete zpátky do svého dětství.

Pokud tedy stále přemýšlíte, čím letos na Vánoce obdarovat své klienty, zaměstnance, obchodní partnery nebo své blízké, vsaďte na retro kočičí jazýčky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

Jazýčky z mléčné čokolády v papírovém přebalu