Ručně zdobené domácí perníčky – překvapte na Vánoce své klienty i zaměstnance

Chuti domácích perníčků se na Vánoce jen tak nic nevyrovná. Pokud byste chtěli své klienty či zaměstnance před vánočními svátky obdarovat perníčky, nemusíte je péct sami doma – stačí se na nás obrátit! My Vám perníčky nejen upečeme, ale také zabalíme do reprezentativního obalu třeba s logem Vaší firmy.

Naše domácí reklamní perníčky vynikají svou lahodnou chutí díky vyvážené receptuře a pečlivé volbě kvalitních ingrediencí. Perníčky mají nejrůznější vánoční motivy. Nabízíme také možnost individuálního tvaru perníčku za příplatek nové formy.

Domácí reklamní perníčky v sáčku

Naše domácí reklamní perníčky mohou být ručně zdobené nebo s mandlí uprostřed. Perníčky balíme po 1 kusu do průsvitného sáčku, který je opatřen potištěnou komplimentkou nebo samolepící etiketou. Tuto etiketu Vám potiskneme vánočním přáním, logem Vaší firmy apod.

Domácí ručně zdobené perníčky

Vánoční reklamní perníčky v papírové kabelce

Reklamní perníčky také můžete darovat ve stylové papírové kabelce s vánočním nebo individuálním potiskem. Papírovou kabelku Vám můžeme naplnit např. perníčky v čokoládě, ale také velice chutnými perníkovými mini sušenkami. Papírová kabelka je k dispozici v malé i velké variantě.

Papírová kabelka s náplní dle výběru

Vánoční reklamní perníčky v plechové krabičce

Naším tipem na vánoční dárek jsou také reklamní perníčky ve stříbrné či zlaté plechové krabičce. Toto luxusní balení perníčků vypadá opravdu skvěle. Plechovou krabičku můžeme pomocí UV tisku opatřit univerzálním vánočním motivem s dotiskem loga ve volné části motivu nebo si také můžete zvolit svůj vlastní individuální motiv. Záleží pouze na Vás a Vaší představě.

 Plechová krabička s náplní