Vánoční reklamní cukrovinky – objednávky přijímáme již nyní!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili naši vánoční nabídku tradičních českých reklamních cukrovinek pro rok 2019, které si u nás můžete s předstihem objednat již nyní.

Kompletní katalog vánočních cukrovinek máme pro Vás ke stažení připravený zde.

Naše letošní nabídka sezónního zboží je opravdu pestrá a věříme, že si z ní spokojeně vyberete. A jaké reklamní vánoční cukrovinky v katalogu například najdete?

Domácí ručně zdobené perníčky, vánoční cukroví a bio sušenky

Nic tak nepotěší, jako domácí ručně zdobený perníček nebo domácí vánoční cukroví. My Vám pro Vaše klienty upečeme nejen perníčky a různé druhy vánočního cukroví, ale i domácí ručně vyráběné vánoční štoly, které balíme do krabiček s potiskem. Objednat si u nás také můžete například sáček vynikajících vánočních bio sušenek.

Vánoční dárkové bonboniéry, čokolády a čokosady

Vánoce jsou ideální dobou pro dárky z čokolády, protože se Vám čokoláda díky venkovním nízkým teplotám jen tak nerozpustí. Letos můžete být skutečně originální a své klienty obdarovat například luxusní dárkovou bonboniérou v přírodní dřevěné krabičce nebo třeba jedinečnou adventní čokosadou. V naší nabídce najdete také oblíbené retro jazýčky z mléčné čokolády, které Vám zabalíme do papírové krabičky s vánočním motivem.

Papírové krabičky a plechovky s náplní dle Vašeho výběru

Seskládejte si svůj reklamní vánoční dárek dle svého vkusu! My Vám nabízíme papírové krabičky a plechovky různých tvarů, které si můžete nechat naplnit např. roksovými bonbony, čokoládovými bonbony, perníkovými mini sušenkami, italskými máslovými sušenkami, višněmi v čokoládě a dalšími lahodnými cukrovinkami z naší nabídky.

Vánoční figurkové kolekce

Klasikou mezi vánočními cukrovinkami jsou bezesporu tradiční figurkové kolekce. Tímto oblíbeným retro dárkem můžete potěšit své klienty i Vy! Figurkové kolekce obsahují figurky různých tvarů z vynikající mléčné čokolády. Reklamní figurková kolekce je zabalená do papírové krabičky, kterou Vám potiskneme vánočním motivem a logem Vaší firmy.

Dárková balení vín a moravských specialit

Chtěli byste své klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance obdarovat vínem? My Vám nabízíme skutečně reprezentativní dárkové sady, které obsahují bílé či červené víno a belgickou nebo hořkou čokoládu. V našem katalogu najdete i něco ostřejšího, jako je například dárková sada kvalitní mandlovice. Velmi originálním dárkem také může být dárková sada 3 moravských specialit: játrová paštika, škvarková pomazánka a škvarky v sádle.

Tyto a další reklamní vánoční cukrovinky a reklamní dárkové sady najdete v našem katalogu. Těšíme se na Vaše objednávky!