Ovocné komprimáty – sladká reklama nejen na dětské akce

Jakou cukrovinkou stoprocentně potěšíte děti? Ovocné komprimáty z lisovaného cukru zaručeně nadchnou každého, kdo miluje sladkou chuť!

Mezi naše nejprodávanější reklamní komprimáty patří ovocná „štaflička“ o hmotnosti 7,5 g, která se skládá z malých lisovaných bonbonů ve tvaru cihliček. Dále nabízíme reklamní komprimáty různých tvarů, příchutí i hmotností. Není pro nás problém vyrobit Vám i speciální tvar komprimátu na zakázku. Díky tomu, že komprimáty vydrží i vysoké okolní teploty, jsou ideální pro rozdávání zejména v letních měsících.

Reklamní komprimát cihlička

Cukerný komprimát ve tvaru klasických cihliček je velmi oblíbený pro svůj zábavný mix lahodných ovocných příchutí. My Vám nabízíme příchutě jahody, maliny, jablka, citronu a hroznového vína. V nabídce máme i svěží peppermintovou příchuť, kterou ocení zejména dospělí. Komprimát ve tvaru cihliček je k dostání v balení tyčinek, které mohou mít hmotnost 7,5 g nebo 10 g. Na papírový obal této reklamní cukrovinky se vejde logo o velikosti až do 50 mm.

Komprimat cihlicka

Reklamní komprimát rulička

Komprimát ve tvaru praktické ruličky se skládá z malých kulatých bonbonů, které mohou mít ovocnou či mentolovou příchuť dle Vašeho výběru. Tento reklamní komprimát nabízíme v menším balení 7,5 g nebo také ve větším balení 22 g, na které se vejde logo až o průměru 18 x 70 mm. Potisk papírového přebalu provádíme pomocí ofsetového tisku CMYK.

Komprimat rulicka

Reklamní lízátko z hroznového cukru v sáčku

Na nejrůznější dětské akce je jako stvořené lízátko z hroznového cukru, které může mít různé barvy i příchutě. Každé lízátko Vám zabalíme do vzduchotěsného flow pack sáčku, jehož plochu lze využít pro Vaše logo. Potisk flow pack sáčku provádíme pomocí flexotisku do 5 barev v Pantone nebo digitálním tiskem CMYK. Na obal lízátka se vejde logo o rozměrech 70 x 40 mm.

Lizatko z hroznoveho cukru

Reklamní hroznový cukr v sáčku

Pro Vaše reklamní účely Vám také skvěle poslouží oblíbený hroznový cukr balený po jednom kusu do minisáčku flow pack, který je vzduchotěsný a zajišťuje tak dlouhou trvanlivost výrobku. Hroznový cukr může mít tvar kolečka 2 g nebo čtverečku 6 g. Vybírat můžete ze svěžích citronových, peppermintových či jiných příchutí.

 Hroznovy cukt 2g v sacku