Ovocné komprimáty – sladká reklama nejen na dětské akce

Jakou cukrovinkou stoprocentně potěšíte děti? Ovocné komprimáty z lisovaného cukru zaručeně nadchnou každého, kdo miluje sladkou chuť!

Mezi naše nejprodávanější reklamní komprimáty patří ovocná „štaflička“ o hmotnosti 7,5 g, která se skládá z malých lisovaných bonbonů ve tvaru cihliček. Dále nabízíme reklamní komprimáty různých tvarů, příchutí i hmotností. Není pro nás problém vyrobit Vám i speciální tvar komprimátu na zakázku. Díky tomu, že komprimáty vydrží i vysoké okolní teploty, jsou ideální pro rozdávání zejména v letních měsících.

Reklamní komprimát cihlička

Cukerný komprimát ve tvaru klasických cihliček je velmi oblíbený pro svůj zábavný mix lahodných ovocných příchutí. My Vám nabízíme příchutě jahody, maliny, jablka, citronu a hroznového vína. V nabídce máme i svěží peppermintovou příchuť, kterou ocení zejména dospělí. Komprimát ve tvaru cihliček je k dostání v balení tyčinek, které mohou mít hmotnost 7,5 g nebo 10 g. Na papírový obal této reklamní cukrovinky se vejde logo o velikosti až do 50 mm.

Komprimat cihlicka

Reklamní komprimát rulička

Komprimát ve tvaru praktické ruličky se skládá z malých kulatých bonbonů, které mohou mít ovocnou či mentolovou příchuť dle Vašeho výběru. Tento reklamní komprimát nabízíme v menším balení 7,5 g nebo také ve větším balení 22 g, na které se vejde logo až o průměru 18 x 70 mm. Potisk papírového přebalu provádíme pomocí ofsetového tisku CMYK.

Komprimat rulicka

Reklamní lízátko z hroznového cukru v sáčku

Na nejrůznější dětské akce je jako stvořené lízátko z hroznového cukru, které může mít různé barvy i příchutě. Každé lízátko Vám zabalíme do vzduchotěsného flow pack sáčku, jehož plochu lze využít pro Vaše logo. Potisk flow pack sáčku provádíme pomocí flexotisku do 5 barev v Pantone nebo digitálním tiskem CMYK. Na obal lízátka se vejde logo o rozměrech 70 x 40 mm.

Lizatko z hroznoveho cukru

Reklamní hroznový cukr v sáčku

Pro Vaše reklamní účely Vám také skvěle poslouží oblíbený hroznový cukr balený po jednom kusu do minisáčku flow pack, který je vzduchotěsný a zajišťuje tak dlouhou trvanlivost výrobku. Hroznový cukr může mít tvar kolečka 2 g nebo čtverečku 6 g. Vybírat můžete ze svěžích citronových, peppermintových či jiných příchutí.

 Hroznovy cukt 2g v sacku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení