Reklamní nápoje a cukrovinky do Vaší kavárny

Hledáte účinný způsob, jak propagovat Vaši kavárnu, hotel či restauraci tak, abyste se zapsali do podvědomí hostů již po jejich první návštěvě? My Vám vyrobíme reklamní nápoje a cukrovinky s Vaším vlastním logem, které perfektně dotvoří celkový profil Vašeho podniku.

Reklamní nápoje

Porcovaný čaj nebo káva s logem Vaší kavárny dokáže udělat opravdový dojem. U nás si můžete nechat vyrobit nejen porcovaný čaj v minisáčku či papírovém přebalu, ale také sypaný čaj 70 g v celofánovém sáčku s etiketou, dále instantní kávu 3 v 1 nebo také můžete mít třeba vlastní horkou čokoládu. Zabýváme se výrobou a potiskem nejen horkých nápojů, ale také těch chlazených. Reklamní etiketou Vám opatříme plastové lahve s perlivou i neperlivou vodou, energetické nápoje apod.

BIO - Čaj - sypaný různé druhy

Porcovaný cukr, med a smetánky

Pro opravdu stylové servírování čaje nebo kávy Vám také vyrobíme porcovaný cukr, který může být v mini sáčku 4g, tyčince, trojhránku nebo může mít podobu klasické cukrové kostky. Vaším firemním logem Vám také potiskneme smetánky do kávy nebo jednoporcový med v malém plastovém kelímku s víčkem.

Porcovaný cukr - minisáček

Reklamní sušenky a perníčky

Sušenka či perníček podávaná k Vaší kávě dokáže zákazníky určitě potěšit. Obaly těchto drobných cukrovinek zároveň představují skvělou plochu pro Vaši propagaci. U nás si můžete nechat vyrobit malou sušenku 5 g, karamelový biskvit, oplatkový řez nebo třeba perníček, který může mít individuální tvar či zdobení dle Vašich představ.

Karamelový biskvit 5 g