Reklamní bonbony

Vyrábíme reklamní bonbony pro Vaše klienty

Potřebujete vlastní reklamní bonbony na zakázku? Naše společnost vyrábí bonbony pro reklamní účely, které se hodí k prezentaci firem, produktů, na recepce hotelů, na veletrhy apod. Jako jediní v České republice a jedni ze 6 na světě vyrábíme tradiční české roksové bonbony. Všechny naše bonbony obsahují výhradně přírodní barviva a příchutě.

Reklamní roksové bonbony v gramáži 3,5 g Reklamní bonbony - Roksový bonbon 3,5 g

Pro Vaše propagační účely Vám vyrobíme tradiční roksové bonbony v gramáži 3,5 g. Specifikací roksových bonbonů je jejich technologie zpracování a různá barevnost samotného bonbonu nezávislá na příchuti. Hmota na bonbony je uvařena ve vakuu a poté ručně obarvena a ochucena. Tento výrobek obsahuje výhradně přírodní příchutě a přírodní barviva. Lze vyrobit bonbon například i v barvě trikolory. Roksové bonbony jsou standardně baleny po 5 kg v igelitovém sáčku, přičemž 2 sáčky nabízíme v kartonu. V případě Vašeho zájmu lze roksové bonbony strojově balit do průhledného sáčku po 50 a 100 g nebo Vám můžeme sáček také potisknout.

 

Reklamní lité bonbony v gramáži 1,9g, 5 a 6 g Reklamní bonbony - Litý bonbon 1,9 g

Současně také nabízíme tzv. lité bonbony v gramáži 1,9g, 5 a 6 g, u kterých barevnost bonbonu odpovídá příchuti. Výhodou vícegramových bonbonů je tzv. furé, což je šťavnatá náplň uvnitř bonbonu.

Reklamní bonbony s netypickými příchutěmi

Chtěli byste své klienty překvapit něčím zajímavým? Jednou ze specialit naší výroby je možnost výroby speciálních bonbonů s netypickými příchutěmi, jako je např. chilli, cannabis, zelený čaj, med, sůl atd.

Reklamní mléčné karamely

Pro prezentační účely, slavností příležitosti nebo výjimečné akce Vám můžeme vyrobit speciální bonbon – lahodnou mléčnou karamelu, jejíž balení v papíru má i specifický tvar skládané mašle.

Reklamní bonbony v obalech s potiskem

Obal reklamního bonbonu Vám můžeme potisknout technologií flexotisk do 4 přímých barev dle Pantone nebo lze použít také digitální tisk. Potištěný reklamní obal chrání bonbon proti vzdušné vlhkosti, a tím pádem nedochází k nalepování na obal.

Dárkové balení bonbonů

Balení bonbonů může mít 2 varianty – mašlička (luxusní tradiční balení) nebo nově používaný flowpack (minisáček), který prodlužuje trvanlivost bonbonu a zajišťuje jeho vysokou hygienu. Nabízíme Vám také dárkové balení bonbonů v papírových krabičkách s výklopem v různých velikostech.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení