Reklamní bonbony

Vyrábíme reklamní bonbony pro Vaše klienty

Potřebujete vlastní reklamní bonbony na zakázku? Naše společnost vyrábí bonbony pro reklamní účely, které se hodí k prezentaci firem, produktů, na recepce hotelů, na veletrhy apod. Jako jediní v České republice a jedni ze 6 na světě vyrábíme tradiční české roksové bonbony. Všechny naše bonbony obsahují výhradně přírodní barviva a příchutě.

Reklamní roksové bonbony v gramáži 3,5 g Reklamní bonbony - Roksový bonbon 3,5 g

Pro Vaše propagační účely Vám vyrobíme tradiční roksové bonbony v gramáži 3,5 g. Specifikací roksových bonbonů je jejich technologie zpracování a různá barevnost samotného bonbonu nezávislá na příchuti. Hmota na bonbony je uvařena ve vakuu a poté ručně obarvena a ochucena. Tento výrobek obsahuje výhradně přírodní příchutě a přírodní barviva. Lze vyrobit bonbon například i v barvě trikolory. Roksové bonbony jsou standardně baleny po 5 kg v igelitovém sáčku, přičemž 2 sáčky nabízíme v kartonu. V případě Vašeho zájmu lze roksové bonbony strojově balit do průhledného sáčku po 50 a 100 g nebo Vám můžeme sáček také potisknout.

 

Reklamní lité bonbony v gramáži 1,9g, 5 a 6 g Reklamní bonbony - Litý bonbon 1,9 g

Současně také nabízíme tzv. lité bonbony v gramáži 1,9g, 5 a 6 g, u kterých barevnost bonbonu odpovídá příchuti. Výhodou vícegramových bonbonů je tzv. furé, což je šťavnatá náplň uvnitř bonbonu.

Reklamní bonbony s netypickými příchutěmi

Chtěli byste své klienty překvapit něčím zajímavým? Jednou ze specialit naší výroby je možnost výroby speciálních bonbonů s netypickými příchutěmi, jako je např. chilli, cannabis, zelený čaj, med, sůl atd.

Reklamní mléčné karamely

Pro prezentační účely, slavností příležitosti nebo výjimečné akce Vám můžeme vyrobit speciální bonbon – lahodnou mléčnou karamelu, jejíž balení v papíru má i specifický tvar skládané mašle.

Reklamní bonbony v obalech s potiskem

Obal reklamního bonbonu Vám můžeme potisknout technologií flexotisk do 4 přímých barev dle Pantone nebo lze použít také digitální tisk. Potištěný reklamní obal chrání bonbon proti vzdušné vlhkosti, a tím pádem nedochází k nalepování na obal.

Dárkové balení bonbonů

Balení bonbonů může mít 2 varianty – mašlička (luxusní tradiční balení) nebo nově používaný flowpack (minisáček), který prodlužuje trvanlivost bonbonu a zajišťuje jeho vysokou hygienu. Nabízíme Vám také dárkové balení bonbonů v papírových krabičkách s výklopem v různých velikostech.