Jsme jediným českým výrobcem reklamních roksových bonbonů

Společnost Premiera Sweet je prvním českým výrobcem reklamních cukrovinek a také jedinou firmou v České republice, která vyrábí reklamní roksové bonbony.

Pokud tedy hledáte někoho, na jehož kvalitní služby i produkty se můžete opravdu spolehnout, potom jste u nás na správné adrese.

Roksové reklamní bonbony Reklamní bonbony - Roksový bonbon

Tradiční roksové bonbony vznikají ve spolupráci s českou společností Hors. Unikátnost roksových bonbonů tkví především v jejich složení, které obsahuje kukuřičný škrob. Ten lze totiž libovolně barvit a díky ruční výrobě je možné zhotovit různě pestrobarevné bonbony nebo lízátka s obrázkem či nápisem, což je unikátní věc i na světovém trhu. Součástí naší nabídky jsou i netradiční příchutě, takže Váš reklamní bonbon může zákazníky překvapit například pálivým chilli nebo může mít bonbon i netypickou slanou chuť. Premiera Sweet je v současnosti jedním ze 6 výrobců roksových bonbonů na světě. Roksové bonbony obsahují také výhradně přírodní příchutě a přírodní barviva.

Lité reklamní bonbony

Kromě roksových bonbonů se zabýváme také prodejem litých bonbonů.

Reklamní bonbony ve vašem obalu Reklamní bonbony ve vašem obalu

Reklamní bonbony mohou mít tradiční obal ve tvaru mašličky nebo Vám můžeme například nabídnout obal ve tvaru minisáčku, který má tu přednost, že každý bonbon perfektně uzavře po obou stranách a prodlouží tak jeho životnost. Obal reklamního bonbonu Vám potiskneme logem Vaší firmy či speciálním reklamním sdělením dle Vašeho přání. Reklamní bonbony mohou být také zabaleny v dárkovém balení ve tvaru papírové krabičky s praktickým výklopem. Dárkovou krabičku lze opět potisknout Vaším reklamním sdělením.

Pokud máte zájem o reklamní bonbony, které zaujmou Vaše klienty dokonalým obalem i chutí, neváhejte se na nás obrátit.

Radomír Havlík - Premiera Sweet
Škárova 9, 612 00 Brno
Ústředna:
+420 549 212 775 - 6
+420 777 135 149
Obchodní oddělení: 
+420 778 433 374
Email: premiera@premiera.cz