Nová kyselá příchuť reklamních bonbonů

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili naši novinku pro rok 2019, kterou je nová kyselá příchuť reklamních bonbonů. V naší nabídce tak nyní nově najdete kyselý drops, což je neplněný tvrdý roksový bonbon s příjemně nakyslou ovocnou chutí.

Nabídněte svým klientům a obchodním partnerům bonbon, na který jen tak jinde nenarazí. Dokonale vyvážená kombinace sladké a kyselé chuti vytváří Reklamní roksový bonbonopravdový gurmánský zážitek. Takovéto chuti zkrátka nejde odolat a uvidíte, že s Vašimi reklamními bonbony své klienty překvapíte a zároveň u nich zabodujete.

Obaly kyselých reklamních bonbonů Vám potiskneme pomocí flexotisku logem Vaší firmy nebo jiným reklamním sdělením dle Vašeho zadání. Vašim přáním a představám se budeme snažit maximálně vyjít vstříc.

Dbáme nejen na precizně navržený a kvalitně potištěný obal, ale také Vám garantujeme kvalitu bonbonů uvnitř obalu. Na výrobě našich reklamních roksových bonbonů spolupracujeme s tradičním českým výrobcem cukrovinek HORS.

Kyselé reklamní bonbony v gramáži 3,5 g si u nás můžete objednat buďto v malém nákladu s minimálním odběrem 5 kg, nebo ve větším nákladu s minimálním odběrem 35 kg. V případě Vašeho zájmu nebo dalších dotazů ohledně našich reklamních bonbonů a cukrovinek nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení