Nová kyselá příchuť reklamních bonbonů

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili naši novinku pro rok 2019, kterou je nová kyselá příchuť reklamních bonbonů. V naší nabídce tak nyní nově najdete kyselý drops, což je neplněný tvrdý roksový bonbon s příjemně nakyslou ovocnou chutí.

Nabídněte svým klientům a obchodním partnerům bonbon, na který jen tak jinde nenarazí. Dokonale vyvážená kombinace sladké a kyselé chuti vytváří Reklamní roksový bonbonopravdový gurmánský zážitek. Takovéto chuti zkrátka nejde odolat a uvidíte, že s Vašimi reklamními bonbony své klienty překvapíte a zároveň u nich zabodujete.

Obaly kyselých reklamních bonbonů Vám potiskneme pomocí flexotisku logem Vaší firmy nebo jiným reklamním sdělením dle Vašeho zadání. Vašim přáním a představám se budeme snažit maximálně vyjít vstříc.

Dbáme nejen na precizně navržený a kvalitně potištěný obal, ale také Vám garantujeme kvalitu bonbonů uvnitř obalu. Na výrobě našich reklamních roksových bonbonů spolupracujeme s tradičním českým výrobcem cukrovinek HORS.

Kyselé reklamní bonbony v gramáži 3,5 g si u nás můžete objednat buďto v malém nákladu s minimálním odběrem 5 kg, nebo ve větším nákladu s minimálním odběrem 35 kg. V případě Vašeho zájmu nebo dalších dotazů ohledně našich reklamních bonbonů a cukrovinek nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!