Potisk plechové krabičky Vaší fotkou

Hledáte něco opravdu originálního? Co byste řekli na lahodné čokoládové bonbony ukryté v elegantní stříbrné dóze potištěné Vaší vlastní fotkou? Pokud Vás tato představa zaujala, neváhejte a využijte naší speciální služby!

Kovová krabička kulatá   Kovová krabička velké srdce

Rádi děláme věci, které jsou na míru ušité našim zákazníkům. Právě proto Vám nabízíme možnost mít takový reklamní předmět, který bude opravdu výjimečný a osobitý.

Záleží pouze na Vás, zda jste se rozhodli připravit netradiční dárek pro své blízké a nechat na plechovou dózu zvěčnit fotku z Vašeho rodinného alba, nebo zda byste chtěli krabičku potisknout reklamní fotografií pro prezentaci Vaší firmy nebo třeba turistického místa. Stačí pouze vybrat fotografii a poslat nám ji společně s objednávkou při online nákupu na email premiera@premiera.cz. Pokud budete mít zájem, můžete k fotce přidat i Váš unikátní text.

Plechová krabička má matný stříbrný povrch a nabízíme Vám ji hned v několika velikostních variantách. Potisk víka krabičky provádíme UV tiskem - CMYK.

Pokud máte zájem nechat si od nás krabičku nechat naplnit lahodnými čokoládovými bonbony, můžeme Vám potisknout i jejich obaly – například logem Vaší firmy.

Máte nějaké další dotazy? Rádi Vám je zodpovíme. Těšíme se na Vás!