Jaké jsou naše nejprodávanější reklamní sladkosti?

Nabídka našich reklamních cukrovinek je opravdu široká. Chtěli bychom Vám ale nyní představit naše nejprodávanější reklamní sladkosti, které jsou nejvíce žádané našimi klienty.

Reklamní bonbon roksový 3,5 g

Reklamní bonbon je klasikou mezi reklamními cukrovinkami. Není ovšem bonbon jako bonbon. V naší nabídce proto najdete ručně dělané roksové bonbony, které Vám nabízíme jako jediní v České republice. Speciální technologie výroby založená na přírodních barvivech umožňuje, že roksový bonbon může mít například modrou barvu a chutnat po jahodách. S reklamními bonbony od nás tedy rozhodně překvapíte!

Roksový bonbon 3,5 g

Reklamní čokoláda 5 g čtverec

Malé reklamní čokoládky jsou skvělou alternativou reklamních bonbonů. Mohou se stát malou firemní pozorností, ale hodí se také na recepce hotelů nebo do různých turistických center. My Vám nabízíme nejen hořkou či mléčnou variantu, ale také jsme schopni čokoládu ochutit netradičními surovinami dle Vašeho přání. Reklamní čokoládky ve tvaru čtverečku balíme do papírového obalu, který můžeme potisknout firemním logem, fotkou apod.

Reklamní čokoláda 5 g čtverec

Oplatkový řez 18 g – kolečko

Mezi oblíbené reklamní sladkosti patří také kulatý oplatkový řez v hořké nebo mléčné čokoládě, který se hodí pro nejrůznější firemní, sportovní i dětské akce. Výrobek je balený v hliníkovém obalu, který může mít stříbrnou, zlatou či jinou barvu. Obal je opatřený samolepící etiketou s plnobarevným digitálním tiskem CMYK. Kulatý tvar oplatkového řezu lze navíc tématicky využít ( puk - hokejový klub, kolo - cyklistický závod).

Reklamní oplatkový řez 18 g - kolečko

Reklamní sušenka 5 g

Reklamní sušenka je milou pozorností ke kávě. Perfektně se proto hodí do jednacích místností, na recepce či do kaváren. Vaše vlastní sušenka je drobný detail, který ovšem dokáže udělat velký dojem. Sušenka může mít tvar kolečka i obdélníku a je po jednom kusu zabalená do praktického vzduchotěsného minisáčku. Obal sušenky Vám dle Vašich představ potiskneme pomocí digitálního tisku či flexotisku.

 Reklamní sušenka 5 g