Reklamní RAW, BIO a bezlepkové výrobky

Sháníte reklamní produkt, který ocení vegané nebo lidé s alergií na lepek? Žádný problém! Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc, a proto v naší nabídce najdete široký sortiment reklamních výrobků RAW, BIO a bez lepku, které jsou nejen zdravé, ale také mimořádně chutné.

Reklamní BIO sušenky BIO kávové sušenky s kokosem

Výborné reklamní BIO sušenky z české produkce zachutnají každému. V naší nabídce najdete třeba BIO čoko-kokosky s Fair trade čokoládou, BIO kávové sušenky s kokosem, BIO sušenky s vlašskými ořechy a kořením nebo třeba lahodné BIO perníčky, ve kterých je použit med od českých ekovčelařů. Reklamní BIO sušenky jsou u nás k dostání v balení po 100 g, a to v průhledném sáčku s potištěnou reklamní visačkou nebo v potištěné papírové krabičce. Pro Vaši prezentaci lze také sušenky uzavřít do plechovek různých tvarů a velikostí.

Reklamní bezlepkové sušenky

Můžeme Vám nabídnout i bezlepkové sušenky, k jejichž výrobě je použitá kvalitní bezlepková mouka. Reklamní bezlepkové výrobky u nás najdete v provedení perníčků, čokoládových hrudek nebo pohankových hrudek s lískovými oříšky. Reklamní bezlepkové sušenky nabízíme v balení po 100 g v průhledném sáčku s potištěnou reklamní visačkou nebo v potištěné papírové krabičce. V případě zájmu Vám můžeme nabídnout také plechovky různých tvarů a velikostí.

Reklamní RAW tyčinky

Pro vegany, celiatiky nebo lidi, kteří vyhledávají RAW stravu máme připravené reklamní RAW tyčinky, které nabízíme v různých ovocných variantách, jako je třeba banán-jablko, klikva-malina, černý rybíz nebo vynikající ovocný mix a rakytník. Reklamní RAW tyčinky vyrábíme o hmotnosti 30 g nebo ve variantě mini tyčinek 10 g. Všechny tyto RAW tyčinky jsou bezlepkové, bez konzervantů, aromat, dochucovadel, bez palmového oleje, ořechů a sóji. Dle Vašeho zájmu Vám reklamní RAW tyčinky zabalíme do reklamního potištěného obalu nebo také si také můžete zvolit variantu mini tyčinek v původních obalech, které lze použít jako náplň do potištěné papírové nebo plechové krabičky.

RAW - ovocná tyčinka, jablko-banán