Reklamní cukr – klasika, která stále funguje

Reklamní cukr patří mezi nejoblíbenější a nejčastější reklamní předměty. Jako reklama totiž stále perfektně funguje a mezi zákazníky je velmi vyhledávaný.

Reklamní cukr skvěle poslouží nejen k oslazení nápoje, ale také jako nevtíravá propagace Vaší firmy. Reklamní cukr můžete servírovat ke kávě, čaji a jiným nápojům. Perfektně se hodí pro restaurace, hotely nebo kavárny, stejně jako do zasedacích místností, na konference, školení, veletrhy a další prezentace.

Proč si nechat vyrobit vlastní reklamní cukr?

I malá drobnost, jako je vlastní firemní cukr, dokáže udělat velký dojem. Svědčí o prestiži firmy a Vaší nápaditosti v každém detailu. Obal reklamního cukru nabízí prostor pro Vaše obchodní sdělení, firemní logo nebo vzkaz. Naše jednoporcové balení cukru je díky uzavřenému obalu hygienické a zajišťuje dlouhou trvanlivost. Sáček může obsahovat bílý nebo třtinový cukr. Vybírat můžete z několika tvarů balení. Obal lze potisknout technologií flexotisk, digitální tisk nebo u menšího množství UV dotisk. Cukr je standardně balený v kartonu po 1000 ks, ale lze udělat i papírovou potištěnou krabičku s výklopem, která slouží jako výdejní stojánek.

Reklamní cukr – tyčinka 4 g

Reklamní cukr balený do tvaru tyčinky je oblíbenou klasikou, která nikdy nezklame. Jedná se o nejpoužívanější variantu balení cukru, na kterou můžete narazit v kavárnách či restauracích. Výhodou balení cukru v tyčince jsou praktické malé rozměry a také skladnost. Reklamní cukr v tyčince se bez problémů vejde na každý podšálek a tyčinka umožňuje pohodlné dávkování cukru do nápoje.

Porcovaný cukr -  tyčinka

Reklamní cukr – trojhránek 4 g 

Reklamní cukr ve tvaru trojhránku vypadá zajímavě a zároveň je díky svým rozměrům (45 x 30 mm) velmi praktický, protože se všude pohodlně vejde. Tři strany trojhránku lze využít při potisku nápaditě tak, že na každé straně bude jiný potisk (např. logo - reklamní sdělení - kontakt na Vaši firmu).

Porcovaný cukr -  trojhránek

Reklamní cukr – sáček/minisáček 

Váš reklamní cukr může být také zabalený ve větším sáčku (47 x 62 mm) či minisáčku (70 x 25 mm). Jedná se o balení flow pack, které uvnitř sáčku vytváří ochrannou atmosféru a prodlužuje tak jeho trvanlivost. Přední i zadní stranu sáčku lze využít pro potisk (např. firemní logo a kontakt).

Porcovaný cukr - minisáček

Reklamní cukr – čtverec/obdélník 

Pokud si na svůj reklamní cukr přejete umístit více informací, je pro Vás vhodnou volbou balení ve tvaru čtverce nebo obdélníku. Na této variantě balení cukru se také bude perfektně vyjímat Vaše logo.

Porcovaný cukr - sáček

Reklamní cukr – kostka

Reklamní cukr nemusí být pouze sypký, ale také může mít podobu tradičních kostek. Každé balení se skládá ze dvou kostek bílého cukru. Rozměry balení jsou 34 x 16 x 10 mm.

Porcovaný cukr - kostka